FARBY BENJAMIN MOORE

horizontal choosechoosechoose

Farby, Benjamin Moore - Dekostudio Poznań zaprasza

Produkty marki Benjamin Moorefarby, grunty oraz lakiery cechuje niezwykła jakość oraz doskonałe właściwości pomalowanych powierzchnia. Najszersza na rynku, żywa kolorystyka oraz szeroki wybór produktów zaspokoją wymagania każdego. Takie produkty jak innowacyjna farba AURA, farba ceramiczna, farba NATURA - w 100% ekologiczna czy farba sufitowa - o ultramatowym wykończeniu sprawią, że każdy znajdzie w ofercie farb Benjamin Moore to, czego oczekuje, a nawet więcej. Uniwersalność farb tego producenta powoduje, że można je stosować także do innych powierzchni – płyt gipsowych, elewacji, drewna i nie tylko.

Malowanie ścian i sufitów jest jednym z najszybszych i najprostszych sposobów, aby zaaranżować lub odświeżyć wnętrza. Jednak wybór odpowiedniej farby nie jest już tak łatwym zadaniem. Pierwsze trudności napotykamy podczas wyboru koloru. Zazwyczaj długo zastanawiamy się nad tym, jaki odcień żółtego, pomarańczowego, zielonego, niebieskiego itp. będzie pasował w kuchni czy salonie. Wiele osób myśli również nad tym, czy może lepszym rozwiązaniem będą dwie farby w kontrastowych barwach zastosowane w jednym pomieszczeniu. Mogą pojawiać się kolejne wątpliwości. Warto zatem skorzystać z wzorników oraz zapoznać się z poradami dotyczącymi doboru barw, aby pasowały do konkretnych pomieszczeń w domu.

Warto wybierać nie tylko piękne farby, ale te oferowane przez najlepszych producentów, dla których ważna jest jakość. Warto w tym kontekście wspomnieć o amerykańskiej marce Benjamin Moore, której historia sięga końca XIX wieku. Głębia koloru jaką można uzyskać podczas malowania, to największy atut farb od tego producenta. Farby Benjamin Moore bardzo szybko schną i są odporne na zabrudzenia. Jeśli takowe powstaną, wówczas ściana może zostać przetarta bez ryzyka, że farba zostanie rozmazana i kolor utraci na intensywności. Produkty do malowania (farby oraz grunty) oferowane przez amerykańską markę można stosować w kuchni, łazience i saunie, czyli w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci i wysokiej temperatury.

Benjamin Moore to bogata paleta barw. Wielość odcieni poszczególnych kolorów pozwoli na wybranie tego idealnego i połączenie go z innymi barwami.