FARBY BENJAMIN MOORE

horizontal ben Premium Interior Latex Flat W625
ben Premium Interior Latex Flat W625

Wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa do dekoracyjno-ochronnego malowania wewnętrznych ścian i sufitów oraz elementów wykończeniowych. Pełny mat.

horizontal-dotted ben Premium Interior Latex Eggshell W626
ben Premium Interior Latex Eggshell W626

Wodorozcieńczalna, wewnętrzna, lateksowa farba akrylowa do dekoracji i ochrony ścian i sufitów oraz elementów wykończeniowych. Półmat.

horizontal-dotted ColorLock® Technology
ColorLock® Technology
Rewolucyjna technologia, zapewniająca niespotykaną trwałość koloru i wyjątkowe parametry techniczne. Przełomowe rozwiązanie, zastosowane w linii produktowej AURA, które przenosi jakość farb akrylowych na najwyższy poziom.

horizontal-dotted Natura Interior Acrylic Latex Flat Finish 512
Natura Interior Acrylic Latex Flat Finish 512
Wodorozcieńczalna wewnętrza farba akrylowa z zerową zawartością LZO, przeznaczona do dekoracji ścian i sufitów. Pełny mat. Wodorozcieńczalna, wewnętrzna farba akrylowa z zerową zawartością lotnych związków organicznych („Zero VOC”), tworząca dekoracyjne, trwałe i zmywalne, w pełni matowe wykończenie. Stworzona w trosce o ochronę środowiska naturalnego i Twoje bezpieczeństwo.

horizontal-dotted Natura Interior Acrylic Latex Eggshell Finish 513
Natura Interior Acrylic Latex Eggshell Finish 513
Wodorozcieńczalna wewnętrza farba akrylowa z zerową zawartością LZO, przeznaczona do dekoracji ścian i sufitów. Półmat. Wodorozcieńczalna, wewnętrzna farba akrylowa z zerową zawartością lotnych związków organicznych („Zero VOC”), tworząca dekoracyjne, trwałe i zmywalne, w pełni matowe wykończenie. Stworzona w trosce o ochronę środowiska naturalnego i Twoje bezpieczeństwo.

horizontal-dotted Aura® Bath & Spa Matte Finish 532
Aura® Bath & Spa Matte Finish 532
Wodorozcieńczalna wewnętrzna, lateksowa farba akrylowa z rewolucyjną technologią "ColorLock Technology", przeznaczona do dekoracji łazieniek, saun i kuchni. Mat. Matowa farba w Twojej łazience, saunie lub kuchni! Teraz to możliwe. Produkt łaczy wyjątkową odporność na działanie wysokiej wilgotności powietrza z elegancją matowego wykończenia.

horizontal-dotted Aura® Matte Waterborne Interior Paint 522
Aura® Matte Waterborne Interior Paint 522
Wodorozcieńczalna wewnętrzna, lateksowa farba akrylowa z rewolucyjną technologią "ColorLock® Technology", tworząca wyjątkowo trwałe kolorystycznie i dekoracyjne, matowe wykończenie. Farby Aura. Eksplozja kolorów! Aura. Nowa Generacja farb.

horizontal-dotted Aura® Eggshell Waterborne Interior Paint 524
Aura® Eggshell Waterborne Interior Paint 524
Wodorozcieńczalna wewnętrzna, lateksowa farba akrylowa z rewolucyjną technologią "ColorLock Technology", tworząca wyjątkowo trwałe kolorystycznie i dekoracyjne, półmatowe wykończenie. Farby Aura. Eksplozja kolorów! Aura. Nowa Generacja farb.

horizontal-dotted Waterborne Ceiling Paint 508
Waterborne Ceiling Paint 508
Wodorozcieńczalna, wewnętrzna farba akrylowa przeznaczona do dekoracji sufitów. Pełny mat. Specjalna technologia maksymalnej redukcji refleksów świetlnych na suficie.

horizontal-dotted