LUALDI

horizontal

Pomysł na niepowtarzalną i ciekawą aranżacje wyjątkowych wnętrz rodzi się z estetyki i poczucia gustu. Gdy liczy się styl, wszystko inne schodzi na drugi plan. Dlatego dla naszych najbardziej wymagających Klientów mamy specjalną ofertę: ekskluzywne włoskie drzwi marki LUALDI.

To co wyróżnia je spośród innych produktów tego typu, to najwyższa jakość wykonania, a przede wszystkim niepowtarzalny design. Zaawansowane technologie wpływają na komfort używania, natomiast najwyższy standard wykończenia ukazuje wyjątkowość i piękno wykorzystanych materiałów. Obok modeli nowoczesnych takich jak Compass, Rasomuro czy Outline lub wygiętego modelu Esse dostępne są także drzwi stylizowane jak np. bardzo klasyczny model Avenue.

Producent drzwi LUALDI ma w swojej ofercie niepowtarzalne rozwiązania: drzwi wysokie na 3 metry i idealnie zlicowane ze ścianą nie są już problemem. Jednak prawdziwym hitem okazuje się model Shoin. Przeszklone, przesuwne drzwi mogą mieć nawet 120 cm szerokości na 300 cm wysokości. Posiadają one rzadko spotykany, przy tak dużych rozmiarach skrzydła, unikatowy system przesuwny bez dolnej listwy. Z powodzeniem można je stosować w pomieszczeniach biurowych, użyteczności publicznej, jak i domach czy dużych mieszkaniach.

Prezenatację przykładowych modeli znajdziecie Państwo poniżej: