DRZWI WŁOSKIE LAKIEROWANE NA WYSOKI POŁYSK I GARDEROBY : LUALDI, RONKOWSKI, PRESTIGE

horizontal Lualdi Ronkowski prestige

Drzwi lakierowane na wysoki połysk - Dekostudio Poznań zaprasza

Połyskliwe powierzchnie ścian, podłóg i mebli są typowe dla stylu lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Po kilku dekadach trend powraca do łask pod postacią lakierowanych drzwi, które poza pełnieniem roli praktycznego i niezbędnego elementu wyposażenia wnętrz, stają się także ozdobą podkreślającą ich estetyczny charakter.

Drzwi lakierowane na wysoki połysk cechują się doskonałą jakością wykonania. Stosowane lakiery zabezpieczają skrzydła drzwiowe przed uszkodzeniami, zarysowaniami i na całej powierzchni skrzydła drzwiowego pozwalają uzyskać równomierny, intensywny połysk.

Do małych wnętrz będą pasować drzwi lakierowane na wysoki połysk w jasnych odcieniach. Uniwersalnym kolorem jest biel, idealnie wpasowująca się w różnorodną kolorystykę Dzięki połyskliwym drzwiom pomieszczenia będą zdawać się optycznie większe, bardziej przestronne. Co istotne, od połyskliwych powierzchni odbija się naturalne i sztuczne światło, które to rozjaśnia wnętrza i tym samym czyni je jeszcze bardziej przytulnymi.

Drzwi lakierowane na wysoki połysk sprawdzą się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach.

Dość popularne są białe drzwi lakierowane na wysoki połysk, choć coraz częściej wybierane są takie barwy jak intensywna czerwień czy czerń. Skrzydła drzwiowe w tych barwach idealnie komponują się ze szkłem i stalą, tak popularnymi elementami wykończeniowymi i dekoracyjnymi w nowoczesnych, wielometrażowych wnętrzach.

Lakierowane drzwi są produkowane w wielu kolorach według wzornika palety RAL i NCS.