OFERTA

horizontal

 

Tapety oraz okładziny ścienne

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży luksusowych tapet oraz okładzin ściennych i jest to podstawowa działalność Salonu. Wszystkie materiały są najwyższej jakości i pochodzą od wiodących i cenionych w świecie producentów, wśród których wymienić należy: ARTE, Romo, Cole&Son, Eijffinger, HookedOnWalls, Khroma, Omexco, Harlequin, Sanderson, Casadeco, Casamance, Rasch, Vescom, Muraspec i wielu, wielu innych.

 

Ponadto posiadamy w ofercie eleganckie okładziny ścienne oraz tapety obiektowe do hoteli, pałaców oraz obiektów użyteczności publicznej. Naszym klientom możemy także zaproponować profesjonalną pomoc w aranżacji ścian, dopasowując materiały do wnętrza – jego charakteru i stylu.

 

Farby

Poznański salon DEKOSTUDIO jest dystrybutorem ekskluzywnych farb amerykańskiej marki Benjamin Moore, która jest światowym liderem w swojej branży i idealnie łączy najnowszą technologię i tradycję.

 

Drzwi oraz garderoby

Ponadto w naszym Salonie prowadzimy tzw. Prestiżowy Punkt Sprzedaży drzwi skrzydłowych oraz garderób sygnowanych marką Rattan Prestige. Są to najwyższej jakości produkty o bardzo bogatej, niespotykanej na polskim rynku, stylistyce oraz wysmakowanym wzornictwie, które z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta.

Najbardziej wymagających klientów, ceniących jakość wykonania i unikalny design, ucieszy z pewnością fakt, że można już u nas nabyć luksusowe włoskie drzwi skrzydłowe marki LUALDI. Zaawansowane technologicznie a mimo to ukazujące naturalność i piękno użytych materiałów, eleganckie i niepowtarzalne. Czy nie o takich właśnie drzwiach marzyłeś?

 

Panele dekoracyjne

Nasz salon jest jedynym w Poznaniu przedstawicielem firmy LOFT System oferującym gipsowe Panele Dekoracyjne. Materiały te wytwarzane są z komponentów naturalnych – przyjaznych dla ludzi i środowiska naturalnego. Nie zawierają toksycznych substancji. Panele dekoracyjne stały się hitem w aranżacji wnętrz ze względu na łatwość łączenia kolorów i form, przez co bez dużego wysiłku, możemy osiągnąć oszałamiający efekt.