PANELE DEKORACYJNE, LISTWY PODŁOGOWE, PRZYPODŁOGOWE NMC

horizontal galeriakatalog

Panele dekoracyjne, listwy podłogowe, przypodłogowe NMC - Dekostudio Poznań zaprasza

Gipsowe Panele dekoracyjne LOFT System to w ostatnim czasie najmodniejszy sposób na dekorację ściany. Nieważne czy chcesz urządzić dom, mieszkanie, sklep, klub fitness, restaurację czy salon piękności panele LOFT System nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Gipsowe panele można zastosować tylko na części ściany lub wykończyć nimi całe pomieszczenie. Oferujemy panele wykończone farbą dekoracyjną - metaliczną, perłową, brokatową, srebrną czy złotą, zwykła emulsją matową czy półmatową lub dostarczyć je w stanie surowym, abyś mógł je wykończyć dokładnie jak zapragniesz!

W ostatnim czasie sztukateria zyskała na popularności i coraz częściej podczas aranżowania wnętrz stosuje się listwy dekoracyjne. Kiedyś gipsowe i przez to dość drogie, dziś z racji wykorzystania do ich produkcji innych materiałów są dostępne dla wszystkich tych, którzy chcą odmienić dom lub mieszkanie.

Listwy dekoracyjne, podłogowe, przypodłogowe wytwarza się m.in. z poliuretanu i jego ulepszonej wersji – duropolimeru. Elementy wykończeniowe powstałe na bazie tych surowców prezentują się niezwykle estetycznie, a ich montaż jest prosty, gdyż w tym celu należy tylko dobrać odpowiedni klej. Cechują się również znaczną trwałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na działanie wody i wilgoci. W sprzedaży są listwy o zróżnicowanej długości i szerokości.

Tego rodzaju sztukateria ma wszechstronne zastosowanie. Może być montowana pod sufitami, na ścianach i przy podłogach. Coraz częściej pełni rolę wyjątkowych obramowań drzwi, okien, a nawet i mebli. Podobnie jak pozostałe sztukaterie, tak i listwy mogą zostać przemalowane.

Podsufitowe listwy będą pasować w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach. Jeśli są bogato zdobione, mogą być dominującym akcentem, a te bardziej stonowane nawiązywać do innych elementów zdobniczych w pomieszczeniu. Przy ich odpowiednim rozmieszczeniu można wpływać na optyczny odbiór wnętrza. W niektórych listwach sufitowych istnieje możliwość zamontowania oświetlenia. Z kolei listwa przypodłogowa jest estetycznym elementem wykończeniowym w miejscach, gdzie ściana łączy się z podłogą. Można pod nią ukryć kable elektryczne.