EKSKLUZYWNE TAPETY I FOTOTAPETY ŚCIENNE, TAPETY DEKORACYJNE

horizontal
Tapety i fototapety Sanderson
ANTHOLOGY
Tapety i fototapety Sandberg
Scion
Tapety i fototapety Boras Tapeter
Tapety i fototapety York
Tapety i fototapety Khroma
Tapety i fototapety Designers Guild
Tapety i fototapety Esta Home
Tapety i fototapety Cole & Son
Texam
Tapety i fototapety Eijffinger
Tapety i fototapety Arte
Tapety i fototapety Romo
Tapety i fototapety Rasch
Tapety i fototapety HookedOnWalls
Tapety i fototapety Architects Paper
Tapety i fototapety Carl Robinson
Tapety i fototapety Carl Zoffany
Tapety i fototapety Harlequin
Tapety i fototapety Omexco
Tapety i fototapety ECO Wallpaper
Tapety i fototapety Casamance
Tapety i fototapety Casadeco
Tapety i fototapety BN International
Tapety i fototapety Marburg
Tapety i fototapety Origin
Tapety i fototapety STUDIO 465
Tapety i fototapety Collins & Co.
Tapety i fototapety Wallswork
Tapety i fototapety Osborne & Little
Tapety i fototapety Lutece
Tapety i fototapety Wallquest
Galerie
Tapety i fototapety SIRPI
Tapety i fototapety HOHENBERGER
Tapety i fototapety Tres Tintas
Tapety i fototapety QUOD
Tapety i fototapety Atlas Wallcoverings
Tapety i fototapety Nina Campbell
Coordonne
Little Greene
PT
Tapety i fototapety GP&J Baker
Tapety i fototapety Mr Perswall
Tapety i fototapety Grandeco
Tapety i fototapety Vescom
Tapety i fototapety Muraspec

Tapety i fototapety - Dekostudio Poznań zaprasza

Jeśli szukasz tapety nie mogłeś trafić lepiej! DEKOSTUDIO oferuje największy wybór tapet i fototapet w Poznaniu. Znajdziesz u nas tapety winylowe, tapety flizelinowe, tapety obiektowe, tapety flockowane, welurowe, tekstylne, papierowe oraz wiele, wiele innych. Jednym słowem - znajdziesz u nas dokładnie to, czego szukasz.

Oferujemy materiały jednokolorowe i wielobarwne, gładkie i wzorzyste, nowoczesne i klasyczne – tapety ścienne w naszym salonie w Poznaniu zachwycają swoją różnorodnością. Bez względu na to, w jaki sposób chcesz urządzić swoje mieszkanie, na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Oferujemy także nowoczesne fototapety, które podkreślą Twój indywidualny styl i staną się główną ozdobą pokoju. W naszej ofercie są zarówno fototapety papierowe, jak i najwyższej jakości fototapety flizelinowe.

Aranżacja wnętrz nigdy nie była tak prosta, dopóki nie pojawiły się tapety. Wystarczy wybrać wzór, jaki nam odpowiada, zdecydować się na rozmiar obrazu i przykleić go do ściany samodzielnie lub zatrudniając w tym celu fachowców. Już nie musimy tracić energii na malowanie ścian i czasu na składanie mebli, aby cieszyć się nową aranżacją pokoju.

Fototapety można z powodzeniem stosować w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym oraz w kuchni i łazience. Możliwości aranżacyjne są niemal nieograniczone. W salonie przy pomocy tapety możemy przykładowo ozdobić ścianę, przy której stoi kanapa lub stół kreując tym samym jadalnię. W sypialni fototapeta będzie się doskonale prezentować w zagłowiu ogromnego łóżka, a w pokoju dziecięcym pozwoli wyznaczyć strefę do nauki lub zabawy. Kuchnia i łazienka są już bardziej wymagającymi pomieszczeniami, jeśli chodzi o materiał, z jakiego musi być wykonana tapeta.

Możemy wybierać spośród wielu tysięcy fototapet, przedstawiających realistyczne lub abstrakcyjne obrazy. Ważne, aby zdecydować się na taki, który najbardziej nam odpowiada, nawiązuje do naszego życia lub charakteru oraz pasuje do wnętrza, w jakim ma się znaleźć. Warto pamiętać również o tym, aby nie przyklejać tapety na każdej ścianie w danym pomieszczeniu i tym bardziej nie wprowadzać do niego kolejnych dodatków. Fototapeta ma być dekoracją, a nie wypełniać całą przestrzeń i to ona ma przykuwać wzrok, a nie innego rodzaju ozdoby.